Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Kadra
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy 

Z wykształcenia magister pedagogiki w zakresie edukacji plastycznej z animacją społeczno-kulturalną, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu techniki z wychowaniem komunikacyjnym. Nauczyciel kontraktowy.

W codziennej pracy artystycznej z dziećmi wykorzystuje różnorodne techniki i materiały począwszy od papieru, drewna, masy solnej,  po surowce wtórne, tworząc różnorodne projekty i formy przestrzenne. Uwielbia pracę twórczą z dziećmi, zaprasza do wspólnej zabawy i odkrywania świata barw, kształtów oraz technik plastycznych. Zawsze stara się zainspirować swoich uczniów i wydobyć z nich  każdą formę realizacji młodego artysty.

Jest nauczycielem z pasją pełnym pozytywnej energii i humoru.

Prywatnie żona i mama dwóch urwisów Oskara i Dominika. Czas wolny spędza w gronie rodzinnym lubi teatr, dobry film i wciągającą książkę. W wolnym czasie swoje zainteresowania i predyspozycje rozwija malując obrazy i realizując prace decoupage.