Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Kadra
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy 

Z zamiłowania i wykształcenia pedagog i trener. Ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej studiując pedagogikę specjalną o specjalności resocjalizacja oraz Podyplomowe Studium Terapii i Treningu Grupowego Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie studiowała trening grupowy. W 2014 roku ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Coaching. Cały czas doskonali swój warsztat poprzez udział w kursach i szkoleniach.

Odkąd zaczęła zdobywać doświadczenie zawodowe wiązała się z fundacjami i stowarzyszeniami jako wolontariusz. Pracowała jako kurator społeczny, asystent rodziny, realizuje szkolenia dla osób na życiowym zakręcie, ale także dla osób aktywnych zawodowo, chcących zwiększyć swoją efektywność w pracy poprzez poprawę koncentracji i poznanie technik efektywnego uczenia się. Ze szkołą związana od września 2016 roku.

W pracy z uczniami stawia na indywidualne podejście i bezpośredni kontakt w oparciu o wzajemne zaufanie i współpracę.

Uwielbia jeździć na rowerze i rozwiązywać łamigłówki logiczne.