Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Kadra
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy 

Absolwentka Wyższej Szkoły Lingwistycznej o kierunku Pedagogika, specjalność Edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym i nauczaniem języka angielskiego.

Kocha dzieci, a wychowywanie i nauczanie jest jej wielką pasją. Cechują ją anielska cierpliwość i niezwykła empatia. Nie cierpi nudy, więc również w pracy stara się aby dzieci czuły radość z tego co robią i mogły ciekawie i kreatywnie spędzać czas.

Ma niesamowitą zdolność zdobywania zaufania wśród uczniów. Potrafi również zarazić ich swoim entuzjazmem i wzbudzić niepohamowany pęd do zdobywania wiedzy.

Sama też podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w zajęciach doskonalących.Na licznych kursach i warsztatach nauczyła się jak wzmacniać motywacje dzieci, i poznała aktywizujące metody nauczania. Dzięki "leśnym szkołom" jest świadoma zalet nauki poprzez bezpośredni kontakt z przyrodą.

Wolne chwile najchętniej spędza na podróżowaniu, lub lekturze dobrej książki.