Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Kadra
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyZwiązana ze szkoła STO nr 2 od początku, najpierw jako rodzic (Franek i Karol z dwu pierwszych roczników absolwentów). Od września 1994 zatrudniona jako nauczyciel   

j. niemieckiego (1994-2006) i do dnia dzisiejszego jako psycholog szkolny. Od roku 2008 nauczyciel dyplomowany. Członek STO.                                                    

Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki UW. Uczestniczyła w szeregu kursów specjalizacyjnych w Polsce i w Niemczech. Ukończyła Szkołę Trenerów Psychoedukacji w Ośrodku Terapii i Edukacji INTRA i jest licencjonowanym trenerem przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym.                                                              

W naszej szkole, podstawowym miejscu pracy, główne obszary jej działań jako psychologa szkolnego to: wyrównywanie szans edukacyjnych, pokonywanie Progów Eukacyjnych, opracowanie i wdrażanie Szkolnego Programu Wychowawczego i Aneksu do WSO dla uczniów o specyficznych potrzebach edukacyjnych. Prowadzi warsztaty dla uczniów komunikacji bez przemocy M. A. Rosenberga , organizuje tydzień umiejętności psychologicznych „mówimy językiem żyrafy”.                       

Równolegle pracowała w warszawskich liceach „Witkacy”, „Jose Marti” prowadziła tam cykliczne warsztaty i zajęcia warsztatowe, autorskie warsztaty integracyjne, warsztaty konstruktywnej komunikacji i kółko psychologiczne. Od 2007 prowadzi stale warsztaty psychoprofilaktyczne w warszawskich szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach: „Radzenie sobie z presją grupy”, „Antystres”, „Profilaktyka zachowań ryzykownych” i inne. Autorka artykułów w kwartalniku „Psychologia w szkole”. Tłumaczka literatury psychologicznej z j. niemieckiego.