Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

W kwietniu 2014 otrzymała nagrodę za pracę pedagogiczną na międzynarodowej konferencji „Pierwsze kroki w naukę” w Briańsku. Jest nauczycielem dyplomowanym. Ma uprawnienia do: zarządzania oświatą, prowadzenia zajęć z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, socjoterapii, edukacji wczesnoszkolnej z reedukacją, pedagogiki społecznej, tutoringu. Z przyjemnością przychodzi do pracy, ponieważ od dzieci uczy się kreatywności, zaangażowania w pracę, umiejętności rozwiązywania problemów. W swojej pracy ceni możliwość kroczenia za uczniem, niewykonywania wszystkiego za niego. Potrafi nauczyć swojego podopiecznego funkcjonowania w grupie. 

Jej ulubionym zajęciem jest pomoc drugiemu człowiekowi, co roku wyjeżdża jako wolontariusz z dziećmi z Olsztyna w góry. Organizuje „Akcję Puławy”- świąteczną pomoc dla dzieciaków z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Puławach prowadzonego przez Siostry Benedyktynki Misjonarki.

Od 2017 roku koordynator prac Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej "Dziatwa" działającej przy szkole.

Jest otwarta na świat, szanuje drugiego człowieka. Kocha podróżować i czuć się wolna.