Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Kadra
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy



Dyrekcja:

  • Anna Strubińska
  • Agnieszka Piskorska

Zespoły pedagogiczne:

Zespół Edukacji Wczesnoszkolnej:

  • Koordynator Zespołu i wychowawca klasy Ia: Anna Gawel
  • Wychowawca klasy 0 - Justyna Powierska
  • Wychowawca klasy Ib - Marta Szczygielska
  • Wychowawca klasy IIa - Magda Dębska-Nalewajk
  • Wychowawca klasy IIb - Ilona Foltyn
  • Wychowawca klasy IIIa - Bożena Michalak
  • Wychowawca klasy IIIb - Mira Chlebicka

Zespół Opieki Pedagogicznej:

Opieka nad klasami:

  • I - Ewa Radziszewska
  • II - Joanna Kaszkur i Joanna Strubel
  • III - Renata Szczebak

Zespół Humanistyczny:

  • Koordynator zespołu: Ewa Gierek

Język polski:

  • Sabina Korpysz
  • Artur Stepnowski
  • Edyta Skwarek
  • Ewa Gierek

Historia i Wiedza o Społeczeństwie:

  • Elżbieta Majewska

Zajęcia artystyczne:

  • Nauczycielka muzyki i zajęć artystycznych - Izabela Budzyńska
  • Nauczycielka plastyki i techniki - Anna Kossakowska

Religia i etyka:

  • Nauczycielka religii - Renata Morawska
  • Nauczycielka religii - Joanna Kaszkur
  • Nauczycielka etyki - Magdalena Piwowarska

Zespół matematyczno-przyrodniczy:

  • Koordynator zespołu, nauczycielka przyrody i biologii - Krystyna Lewandowska

Matematyka:

  • Ewa Snuszka
  • Justyna Kwika
  • Edyta Trzaskulska

Fizyka i chemia:

  • Sebastian Wojtysiak

Geografia i przyroda:

  • Magdalena Kosobudzka-Paluch

Zespół językowy:

  • Koordynator zespołu, nauczycielka języka francuskiego i hiszpańskiego - Maria Kaznowska

Język angielski:

  • Aniela Kaufman
  • Małgorzata Stefańska-Zelent
  • Małgorzata Witkowska
  • Magdalena Pasionek-Sokołowska
  • Aneta Świątek

Język niemiecki:

  • Justyna Stecyszyn-Hajda
  • Marta Rozbicka-Kaszczuk

Język francuski:

  • Olga Czarnecka

Język hiszpański:

  • Marta Rozbicka-Kaszczuk
  • Urszula Siemińska-Pepe

Zespół Sportowy:

  • Koordynator zespołu, nauczycielka Wf-u i korektywy: Kinga Przekwas-Kędziora

Wychowanie Fizyczne:

  • Łukasz Sip
  • Artur Stepnowski

Zespół psychologiczno-pedagogiczny:

  • Psycholog szkolny Anna Grzegorczyk
  • Wychowawca, psycholog Monika Kopycka
  • Wychowawca, pedagog Agnieszka Wiechowska - Sionek
  • Wychowawca, pedagog Agata Jacaszek
  • Wychowawca, psycholog Monika Kolańska
  • Wychowawca, psycholog, pedagog Monika Vasquez
  • Wychowawca, psycholog Karolina Wojsz-Waraksa
  • Wychowawca, psycholog Renata Szczebak