Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyMikołajkowe Zawody Sportowe 2019
Na Mikołajkowych Zawodach Sportowych klasy 1-3 bawiły się świetnie! :)
Uczniowie uczestniczyli w szeregu konkurencji sprawnościowych: List do Świętego Mikołaja, Łańcuch choinkowy, Toczenie śniegowych kul, Budowanie wieży, Wyścigi na torach przeszkód.
Było dużo emocji i dobrej zabawy. Na zespo…

Czytaj więcej

Serdecznie gratulujemy wyników w Maksie Matematycznym! Pisaliśmy o tym konkursie tutaj. Dziś z dumą prezentujemy jego rezultaty! Brawa!

Klasy 5

Jakubczak Jeremi: 59 miejsce w kraju, 7 miejsce w województwie,
Rogowski Stanisław: 98 miejsce w kraju, 13 miejsce w województwie.

Klasy 6

Skiba J…

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

5.12 obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariatu.

Szkolne Koło Wolontariatu od lat współpracuje z Zakładem Opiekuńczo – Leczniczym im. Sue Ryder przy ul. Mehoffera. Z tej okazji w naszej szkole przy gablocie ze sztandarem szkoły pojawiła się wystawa dotycząca Sue Ryder. W latach 70. Sue Ryder wybud…

Czytaj więcej

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła będzie gościć 18 stycznia 2020 r. uczestników dzielnicowego etapu konkursu „Ortografia na medal” dla uczniów szkół podstawowych naszej dzielnicy.  Regulamin konkursu i inne niezbędne dokumenty zostały już rozesłane do białołęckich szkół.

Konkurs „Ort…

Czytaj więcej

Wywiad: Sabina Korpysz

Zapraszamy na kolejny wywiad z naszą nauczycielką. Nadal pozostajemy w gronie polonistek! Dziś odpowiada na pytania Pani Sabina Korpysz.

Dlaczego zostałaś nauczycielką? Co jest według Ciebie najlepsze w tym zawodzie?

Lubię pracować z ludźmi, podoba mi się to, że każdy dzień jest inny, każda lekcja j…

Czytaj więcej

Zbiórka na Schronisko w Józefowie

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce karmy i innych najpotrzebniejszych rzeczy dla psów i kotów przebywających w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Józefowie.
Szczególnie potrzebne są karma sucha i mokra, koce, ręczniki, obroże, smycze, zabawki, makaron, smakołyki. Dary prosimy przyn…

Czytaj więcej

Wywiad: Ewa Gierek

Zapraszamy na kolejny wywiad z naszą nauczycielką! Tym razem na pytania odpowiada Pani Ewa Gierek, nauczycielka języka polskiego.

Dlaczego zostałaś nauczycielką? Co jest według Ciebie najlepsze w tym zawodzie?

Zostałam nauczycielką, ponieważ lubię towarzyszyć uczniom podczas zdobywania wiedzy i naby…

Czytaj więcej

W dniach 13-19.10.2019 roku odbyło się kolejne spotkanie nauczycieli i uczniów, w ramach naszego projektu Erasmus+, zatytułowanego ,,Kształtowanie świadomości europejskiego dziedzictwa kulturowego przy użyciu nowoczesnych metod nauczania''.

Tym razem spędziliśmy 5 pracowitych dni w malowniczym niemi…

Czytaj więcej

Jak decyzje, które podejmujemy wpływają na kondycję naszej planety? Na to i wiele innych pytań spróbujemy odpowiedzieć podczas spotkań w dniach 14 – 20 listopada w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2. Związane są one z obchodami 30-lecia oświaty niepublicznej. Zajmiemy się tematem o tytule „Ratujmy p…

Czytaj więcej