Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Start
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyEDUporanki v12Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 5-7 lat na bezpłatne sobotnie EDUporanki dla Dziatwy.

Spotkania odbędą się w budynku przy ulicy Dziatwy 6.

Terminy zajęć: 23.11, 14.12, 18.01, 29.02
Czas trwania: 10.00-12.00
Grupy max. 12 dzieci.

Kontakt oraz zapisy:
tel: 500 897 679 (od poniedziałku do piątku 7:45-15:45)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie zajęcia będą prowadzili Nasi nauczyciele.
Prosimy, aby opiekunowie byli obecni podczas spotkania.
Uczestnicy powinni posiadać obuwie na zmianę.

 

 

cambridgebanner google opinia

Ze względu na zainteresowanie rodziców podjęliśmy decyzję o utworzeniu nowej 5. klasy. Obowiązują standardowe zasady rekrutacji: http://www.sto2.pl/rekrutacja

Zapraszamy do składania podań w sekretariacie.

Godziny pracy sekretariatu okresie szkolnym: poniedziałek - piątek 7.45 - 15.45

telefon: +48 22 614-46-92
komórkowy: 500-89-76-79

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

Wywiad: Ewa Gierek

18 listopad 2019

Zapraszamy na kolejny wywiad z naszą nauczycielką! Tym razem na pytania odpowiada Pani Ewa Gierek, nauczycielka języka polskiego. Dlaczego zostałaś nauczycielką? Co jest według Ciebie najlepsze w tym zawodzie? Zostałam...

Projekt Erasmus+: wizyta w Niemczech

10 listopad 2019

W dniach 13-19 .10. 2019 roku, odbyło się kolejne spotkanie nauczycieli i uczniów, w ramach naszego projektu Erasmus+, zatytułowanego "Kształtowanie świadomości europejskiego dziedzictwa kulturowego przy użyciu nowoczesnych metod nauczania". Tym...

Ratujmy planetę! - Tydzień Postaw Prospołecznych

06 listopad 2019

Jak decyzje, które podejmujemy wpływają na kondycję naszej planety? Na to i wiele innych pytań spróbujemy odpowiedzieć podczas spotkań w dniach 14 – 20 listopada w Społecznej Szkole Podstawowej nr...

Konsensus. Dogadajmy się! - Tydzień Postaw Prospołecznych

06 listopad 2019

W tym roku szkolnym Tydzień Postaw Prospołecznych w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 odbędzie się w dniach 14 – 20 listopada i będzie związany z obchodami 30-lecia Społecznego Towarzystwa Oświatowego....

Ślubowanie klas pierwszych

06 listopad 2019

We wtorek 29 października na pierwszej lekcji odbyło się ślubowanie uczniów klasy 1A i 1B. Pojawili się odświętnie ubrani i nieco stremowani pierwszoklasiści i ich dumni rodzice. Swoją obecnością wspierały...

Sebastian Wojtysiak o znaczeniu fizyki

31 październik 2019

Dlaczego fizyka jest ważna? W języku greckim nie ma rozróżnienia pomiędzy słowami przyroda i fizyka. Fizyka jako nauka opisuje przyrodę na najbardziej fundamentalnym poziomie. Przedstawiciele tej dziedziny szukają takiego języka...

Zestawienie wyników 2018/2019

28 październik 2019

Przygotowaliśmy dla Państwa zestawienie naszych wyników w egzaminach 2018/2019: Egzamin ósmoklasisty Egzamin gimnazjalisty  

Tydzień kodowania

28 październik 2019

Od 5 do 20 października w całej Europie świętowaliśmy Europejski Tydzień Kodowania, czyli #CodeWeek2019. Nasza szkoła włączyła się do tej akcji. Wszystkie klasy uczyły się programować na lekcjach informatyki. Młodsi...

Szkolne Koło Wolontariatu i Fundacja Wszystkich Świętych: zbiórka

21 październik 2019

W ramach Szkolnego Koła Wolontariatu nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Wszystkich Świętych. W związku z tym w dniu 21.10 w trakcie dnia otwartego w naszej szkole wolontariusze będą sprzedawali znicze. Zysk...

Obiady w szkole - ważna informacja

14 październik 2019

Szanowni rodzice W bieżącym roku szkolnym żywieniem Państwa dzieci zajmuje się restauracja Carska mieszcząca się w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej 1b. Pragniemy Państwa zapewnić, że przygotowywanie potraw odbywa się z...

Wyniki wakacyjnego konkursu

07 październik 2019

W Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym wzięło udział 48 osób: uczniów, rodziców oraz nauczycieli. W tym roku tematem konkursu były zwierzęta małe i duże, żyjące w Polsce i na całym świecie. Jury...

Konkursy kuratoryjne

07 październik 2019

W tym tygodniu rozpoczynają się konkursy kuratoryjne. Zapraszamy na stronę, gdzie znajdują się regulaminy, harmonogramy i programy merytoryczne. https://konkursy.mscdn.pl/

Warsztaty w MDK „Muranów”

01 październik 2019

W bieżącym roku szkolnym klasy IV a i V c odbyły już w Młodzieżowym Domu Kultury „Muranów” pierwszą część warsztatów „Jak powstaje książka, czyli o sztuce tworzenia”. Były na tych...

30 kilometrów na 30-lecie szkoły

30 wrzesień 2019

W roku szkolnym 2019/2020 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Społecznego Towarzystwa Oświatowego obchodzi 30-lecie swojej działalności. Od 20 lat mieści się ona przy ulicy Dziatwy...

W tej szkole działają Super Koderzy!

24 wrzesień 2019

W związku z tym, że nasza szkoła dołączyła do projektu #SuperKoderzy, uczestniczyłam z Edytą Trzaskulską w trzydniowym szkoleniu przygotowującym do prowadzenia ścieżki Mikrobitowcy. #SuperKoderzy to ogólnopolski program edukacyjny Fundacji Orange,...

Wywiad: Ewa Snuszka

23 wrzesień 2019

Kolejna wspaniała nauczycielka odpowiada na nasze pytania w cyklu wywiadów, które mają Wam przybliżyć naszą kadrę! Tym razem wywiadu udzieliła Pani Ewa Snuszka, nauczycielka matematyki, o której sposobie na nauczanie...